Darmowa dostawa od 200zł

FAQ

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 

BALONY I DODATKI

Jak długo utrzymują się balony?

Balony foliowe latają od kilku dni do miesiąca, natomiast balony przezroczyste ok. 7-10 dni.  Aby balon napełniony helem unosił się jak najdłużej, należy usunąć z niego wszelkie obciążenia, takie jak: wizytówka, zdjęcie itp. Na trwałość balonu wpływ mają czynniki zewnętrzne, niezależne od nas, tzn: warunki atmosferyczne oraz gwałtowne zmiany temperatur. Balon foliowy, przebywający w niskich temperaturach, może wyglądać  jakby uleciał z niego hel, jest to naturalne zjawisko. Po wniesieniu balona do ciepłego pomieszczenia, stopniowo gaz się rozpręży i balon wróci do właściwej formy. Zbyt duża różnica temperatury może doprowadzić do pęknięcia balonu, dlatego nie zalecamy pozostawiania napełnionych balonów wewnątrz samochodów w gorące dni. Należy również unikać źródeł ciepła takich jak kaloryfer, grzejnik.

Jakie są możliwości personalizacji zamówienia?

Do każdego balona GRATIS można dołączyć bilecik z wiadomością lub życzeniami, napis na balonie do 30 znaków w kolorze białym, czarnym, srebrnym lub złotym, a także zdjęcie, które wydrukujemy w formacie Instax Mini. Możesz także sam skomponować zestaw balonów, ich kolory i kształt oraz kolor bibuły.

Czy mogę sam skomponować zestaw balonów?

Oczywiście, w tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Czy mogę dołożyć swój prezent do zamówienia?

Jak najbardziej jest taka możliwość. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu dostawy prezentu.

Jakiej wielkości jest zdjęcie, które można dołączyć do balona?

Format załączonego za dodatkową opłatą zdjęcia to Instax mini tj rozmiar filmu 54x86mm, obszar obrazu 46x62mm.

 

ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Czy paragon jest dołączony do przesyłki?

Osoba, do której nadane jest zamówienie nie otrzyma paragonu. Potwierdzenie zapłaty w formie elektronicznej wysyłane jest osobie składającej zamówienie.

Jaki jest możliwy najszybszy termin dostawy?

Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. Możemy dostarczyć Twoje zamówienie nawet na następny dzień roboczy, pod warunkiem że złożysz zamówienie do godziny 12 🙂 Jeśli np chcesz, aby zamówienie dotarło w środę, wystarczy że zamówisz je we wtorek do godziny 12.

Czy zamówienia realizowane są na terenie całej Polski?

Tak baloniki wysyłamy do każdego, nawet najbardziej odległego zakątka Polski 🙂

Czy mogę złożyć zamówienie z płatnością przy odbiorze?

Niestety nie ma takiej możliwości, gdyż zamówienie realizujemy dopiero po zaksięgowaniu należności.

Czy mogę zrezygnować z zamówienia?

Klient ma możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia w terminie 24h od momentu jego złożenia, pod warunkiem, że towar nie został wcześniej wysłany. W tym celu powinien wysłać na adres mailowy sklepu wiadomość wpisując w jej tytule numer zamówienia oraz dopisek „rezygnacja” lub skontaktować się telefonicznie.

Czy mogę zwrócić zamówienie?

Każda paczka jest robiona indywidualnie oraz własnoręcznie przez nas, dodatkowo produkt ten jest o krótkim terminie przydatności dlatego nie ma możliwości zwrotu zamówienia. Prosimy o rozważny wybór dnia oraz miejsca dostawy, jeśli z jakiegoś powodu przesyłka nie zostanie odebrana, wróci do nas bez możliwości ponownego wysłania w ramach tego samego zamówienia.

 

 

Poczta balonowa Hell Yeah
Hell Yeah to firma niosąca radość i szczęście.
Chcemy aby Święto bliskiej Ci osoby było pełne radości i niespodzianek, dlatego stworzyliśmy oryginalny produkt na każdą okazję.
Nasze balony są przygotowywane do wysyłki w białych kartonach, wyłożonych kolorową bibułą, co daje niesamowity efekt podczas odpakowywania.

Do każdego zamówienia Możesz dodać kilka słów od siebie na załączonym liściku o wysokiej gramaturze, oraz jeśli Masz życzenie dodać zdjęcie, które idealnie mieści się np. w portfelu. 

Jeśli chciałbyś aby w pudełku znalazło się coś więcej np: voucher,maskotkę itp. napisz do nas a my zajmiemy się resztą!
usercartrocketmenu-circle
0