Filtruj wg ceny

Filtruj wg. koloru

Balony single

BALONY SINGLE

Balon single to jeden balon foliowy wypełniony helem, zamknięty w pudełku starannie wyklejonym bibułą. Wybierz kształt – serce lub gwiazdka oraz ulubiony kolor i przekaż emocje!

BILECIK

Aby balon single był jeszcze bardziej wyjątkowy dodaj życzenia, cytat lub wiadomość, którą załączymy w formie bileciku na wstążce przy balonie. Dzięki dołączeniu do balona foliowego bilecika  będzie on nadawał się na każdą okazję, ponieważ tylko od Ciebie zależy zamieszczony na nim tekst! Urodziny, imieniny, podziękowanie, przeprosiny. gratulacje, rocznice, Dzień Mamy, Dzień Babci i wiele innych! Dlatego też okazje możemy dosłownie mnożyć w nieskończoność i sprawiać radość niezależnie od wieku!

CZEKOLADKI

W ofercie posiadamy także 3 rodzaje czekoladek, które z pewnością osłodzą dzień, ponieważ prezent będzie jeszcze bardziej dostosowany do obdarowanej osoby.

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE

Do balonów foliowych możesz dodać zdjęcie, które wydrukujemy w formacie Mini Instax. Takie zdjęcie idealnie zmieści się w portfelu i będzie oryginalną pamiątką.

NAPIS NA BALONIE

Dodaj własny napis na balonie! Dzięki takim napisom Twoja balonowa przesyłka będzie jeszcze bardziej unikatowa, a obdarowana osoba będzie miała świadomość, że personalizowany prezent jest specjalnie dla niej.

CHCESZ WIĘCEJ?

To nadal za mało? Zaskocz bliską osobą spersonalizowanym napisem na balonie single! Dzięki temu sprawisz,  że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. A może zależy Ci na balonie, którego nie mamy w ofercie? Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy rozwiązanie 🙂 Możemy także do balonowej przesyłki dołożyć prezent zakupiony przez Ciebie, np. voucher, perfumy, maskotkę, pierścionek zaręczynowy, co tylko wymyślisz 🙂

DOSTAWA

Twój zamówienie możemy dostarczyć już na następny dzień roboczy.  Wystarczy, że złożysz zamówienie maksymalnie do godziny 12.  Co ważne jako datę dostawy balona single możesz wybrać dowolny dzień roboczy w przyszłości 🙂

Poczta balonowa Hell Yeah
Hell Yeah to firma niosąca radość i szczęście.
Chcemy aby Święto bliskiej Ci osoby było pełne radości i niespodzianek, dlatego stworzyliśmy oryginalny produkt na każdą okazję.
Nasze balony są przygotowywane do wysyłki w białych kartonach, wyłożonych kolorową bibułą, co daje niesamowity efekt podczas odpakowywania.

Do każdego zamówienia Możesz dodać kilka słów od siebie na załączonym liściku o wysokiej gramaturze, oraz jeśli Masz życzenie dodać zdjęcie, które idealnie mieści się np. w portfelu. 

Jeśli chciałbyś aby w pudełku znalazło się coś więcej np: voucher,maskotkę itp. napisz do nas a my zajmiemy się resztą!
usercartmenu-circle
0